Szyjemy dla najlepszych hoteli i restauracji!

10-lecie firmy Mabotex

W tym roku obchodzimy 10-lecie działalności naszej firmy. Jest nam niezmiernie miło, że w ciągu tego czasu tak wielu z Państwa obdarzyło nas swoim zaufaniem i właśnie u nas postanowiło zaopatrzyć się w produkty do swoich hoteli, lokali gastronomicznych, ale nie tylko. Do tej pory mieliśmy przyjemność realizować zamówienia dla takich firm jak: Grand Hotel w Krakowie, Radisson Blu Hotel w Krakowie, Hotel Meta w Szczyrku, Domy Wczasowe WAM w Sopocie, Eurofirany w Żywcu i wielu innych.

Od samego początku istnienia naszego przedsiębiorstwa stawialiśmy na profesjonalizm, wysoki standard obsługi i doskonałą jakość artykułów. Staraliśmy się również systematycznie poszerzać ofertę o kolejne pozycje, by odpowiedzieć na rosnące potrzeby rynku i spełnić wymagania konsumentów. Pozytywne opinie naszych klientów oraz liczne rekomendacje świadczą o tym, że obraliśmy słuszną drogę i udało nam się zrealizować powzięte cele.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za zaufanie i docenienie naszej pracy. Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług stanęła na jeszcze wyższym poziomie. Wierzymy, że to zapewni nam rozwój i kolejne pomyślne współprace. Tymczasem sobie i Państwu życzymy udanego nowego roku, obfitującego w same sukcesy zawodowe!tekstylia hotelowe mabotex

Kontakt

Mabotex s.c.
ul. Krakowska 146
32-652 Bulowice

tel: +48 503 wyświetl numer
tel: +48 604 wyświetl numer
tel: +48 33 wyświetl numer

Przykładowe realizacje

Nasze realizacje (PDF) »

Końcówki serii – okazje

Chcesz zaoszczędzić?

Dowiedz się więcej »

Masz pytanie?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

firma godna zaufania