Szyjemy dla najlepszych hoteli i restauracji!

Pokrowce na krzesła

Stylowe pokrowce na krzesła podkreślają doniosły charakter uroczystości, często można je zaobserwować podczas uczt weselnych, bankietów oraz eventów.

Wykonujemy je na specjalne zamówienie z tkanin, które dostarczają nam klienci bądź z materiałów wybranych z naszej bogatej oferty. Z uwagi na specyficzny charakter zastosowania, wymagamy dostarczenia do naszej firmy także krzesła, co pozwala nam wykonać idealnie dopasowane okrycie.

Przed przystąpieniem do szycia wspólnie z klientem ustalamy ogólny krój oraz detale. Wykonujemy modele stylowe z układającymi się we wzór haftkami na tyle oparcia, jak też proste, bardzo eleganckie w formie wyroby.

 

Pokrowce dopasowane do dekoracji pozwolą zachować spójność całego wystroju, ujednolicić wygląd wyposażenia. Krzesła sfatygowane upływem czasu lub z odmiennymi obiciami mogłyby zepsuć skrupulatnie budowany efekt, wprowadzić niepotrzebny nieład. Z tego względu na specjalne okazje warto założyć na nie eleganckie pokrowce, które zasłonią ewentualne mankamenty i wprowadzą pożądaną harmonię.

 

Wykonujemy wyłącznie spersonalizowane pokrowce na krzesła, zgodne z wizją klienta, idealne do kreowania eleganckiej, wytwornej oprawy. Szyjemy je na miarę, by idealnie układały się na stelażu i przylegały do niego w odpowiednich miejscach. Okrycia powstają z niegniotących się materiałów o wysokiej odporności na zaplamienie, więc wymagają minimum uwagi. Nie trzeba ich prasować ani obawiać się, że po jednym użyciu będą wyglądały nieatrakcyjnie. Goście mogą wygodnie się rozsiąść, a pokrowce nie stracą kształtu i zachowają nieskazitelną prezencję.

 

Oczywiście produkty nadają się do wielokrotnego użytku. W trakcie odświeżania nie blakną ani nie szarzeją. Charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością na przetarcia, rozdarcia. Za sprawą gładkiej, połyskliwej powierzchni nie absorbują tak łatwo kurzu czy brudu, co oznacza rzadszą konieczność prania. Mają mocne szwy, dzięki czemu nawet ich częste zakładanie bądź zdejmowanie nie zwiększa prawdopodobieństwa uszkodzenia materiału. Każdy z wyrobów dopracowujemy w najdrobniejszym szczególe – dbamy o estetyczne obszycia brzegów, naszywamy dekoracyjne aplikacje w widocznym miejscu, natomiast dolną część układamy w formie plis.

 

Kontakt

Mabotex s.c.
ul. Krakowska 146
32-652 Bulowice

tel: +48 503 wyświetl numer
tel: +48 604 wyświetl numer
tel: +48 33 wyświetl numer

Przykładowe realizacje

Nasze realizacje (PDF) »

Końcówki serii – okazje

Chcesz zaoszczędzić?

Dowiedz się więcej »

Masz pytanie?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

firma godna zaufania