Szyjemy dla najlepszych hoteli i restauracji!

Obrusy do restauracji

Obrusy i serwetki

Falbany (skirtingi)

Pokrowce na krzesła

Podkłady pod obrusy

Obrusy do restauracji

Kolekcja bielizny stołowej Mabotex to kwintesencja wysokiej jakości wykonania w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami i modnym wzornictwem. Oferta dla restauracji składa się przede wszystkim z obrusów i serwetek, ale także z ozdobnych falban (skirtingi) do stołów, ozdobnych pokrowców na krzesła i praktycznych podkładów pod obrusy.

Obrusy oraz cała konfekcja są wizytówką każdej restauracji. Idealnie dobrane, eleganckie obrusy to jeden z pierwszych elementów, które przykuwają uwagę gości restauracji, dlatego warto poświecić im więcej uwagi i zatroszczyć się o estetyczną i spójną konfekcję lokalu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wysokie standardy muszą spełniać obrusy do restauracji i na jakie czynniki są narażone (częste używanie środków chemicznych, pranie w wysokich temperaturach oraz intensywne użytkowanie), dlatego szyjemy dla restauracji obrusy z najwyższej jakości materiałów o wysokiej odporności. Stale śledzimy bieżące trendy na rynku restauracyjnym i hotelarskim i dostosowujemy nasza ofertę do najnowszych trendów. Na życzenie klientów tworzymy także obrusy o niestandardowych wymiarach. Jako jedna z nielicznych firm możemy poszczyć się własną szwalnią, który pozwala stale kontrolować jakość oferowanych przez nas produktów.

W wyrobie obrusów do restauracji stosujemy także specjalne tkaniny plamoodporne, czyli o niskim stopniu wchłaniania płynów, oraz tradycyjne tkaniny. Wiedząc, że każda restauracja to także inny charakter i wnętrze, realizujemy indywidualne zamówienia na obrusy restauracyjne o fantazyjnych i wyjątkowych wzorach.

Kontakt

Mabotex s.c.
ul. Krakowska 146
32-652 Bulowice

tel: +48 503 wyświetl numer
tel: +48 604 wyświetl numer
tel: +48 33 wyświetl numer

Przykładowe realizacje

Nasze realizacje (PDF) »

Końcówki serii – okazje

Chcesz zaoszczędzić?

Dowiedz się więcej »

Masz pytanie?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

firma godna zaufania