Szyjemy dla najlepszych hoteli i restauracji!

O nas

Istniejemy na rynku od 2007 r. Początkowo działaliśmy lokalnie, na niewielką skalę. Konkurencja była spora, więc trudno było się przebić, jednak uparcie wierzyliśmy w powodzenie biznesu. Obraliśmy sobie za cel zaopatrywanie hoteli i restauracji w tekstylia pochodzące z naszej szwalni. Aby to osiągnąć, stopniowo budowaliśmy zespół, który aktualnie liczy 20 wykwalifikowanych osób, rozbudowywaliśmy zaplecze produkcyjne, inwestowaliśmy w jakość materiałów, żeby zapewnić jak najlepszą trwałość w doskonałej cenie.

Dzięki wytrwałości, determinacji oraz systematycznej pracy odnieśliśmy sukces! Pomogła też świadomość, że firmy z tej branży mają swoje indywidualne wymagania podyktowane standardami, aranżacją lokalu, kolorystyką pokoi. Postanowiliśmy na nie odpowiedzieć i maksymalnie dopasować usługę do ich oczekiwań pod względem wzornictwa, konstrukcji tkanin oraz ich parametrów technicznych. Obrany kierunek rozwoju okazał się słuszny. Dziś możemy poszczycić się gronem stałych, zadowolonych klientów z Polski i zagranicy oraz współpracą z tak prestiżowymi obiektami hotelowymi jak Grand Hotel czy Radisson Blue.

Sprzedajemy nie tylko tekstylia importowane, ale i pochodzące z naszej szwalni. To produkty wysokogatunkowe, o podwyższonej wytrzymałości zapewniającej wieloletnie użytkowanie. Do ich wyrobu używamy klasycznej przędzy czesankowej, przędz dwojonych lub tkanin z domieszką poliestru. Na naszą ofertę składają się m.in. obrusy, ręczniki, szlafroki, pościel hotelowa. Producent – jako że nim jesteśmy, dysponujemy własną pracownią i pozyskujemy tkaniny wyłącznie od renomowanych dostawców, możemy realizować oprócz zamówień standardowych także te spersonalizowane. W przypadku drugiej opcji towary szyjemy na miarę, uwzględniając np. rozmiar mebli, kolorystykę i stylistykę wnętrza.

mabotex - pościel hotelowa producent

 

Kontakt

Mabotex s.c.
ul. Krakowska 146
32-652 Bulowice

tel: +48 503 wyświetl numer
tel: +48 604 wyświetl numer
tel: +48 33 wyświetl numer

Przykładowe realizacje

Nasze realizacje (PDF) »

Końcówki serii – okazje

Chcesz zaoszczędzić?

Dowiedz się więcej »

Masz pytanie?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

firma godna zaufania