Szyjemy dla najlepszych hoteli i restauracji!

Plamoodporne obrusy do restauracji

Pplamoodporny obrusy do restauracjilamy z wina, kawy, tłustych sosów czy olejów nierzadko pojawiają się na obrusach, co rodzi konieczność ich częstego prania. Niejednokrotnie, aby usunąć zabrudzenia, trzeba zastosować wywabiacze, które mogą osłabiać wytrzymałość włókien i powodować szybsze zużywanie się tkaniny. Z tym z kolei, wiąże się częstsza wymiana obrusów na nowe i wzrost kosztów prowadzenia restauracji. Dlatego dobrym wyjściem z sytuacji może okazać się kupno obrusów plamoodpornych.

 

Plamoodporne obrusy do restauracji – na czym polega ich wyjątkowość?

 

Plamoodporne obrusy szyje się z poliestru i pokrywa cienką warstwą teflonu, dzięki czemu rozlane płyny nie wsiąkają w materiał, tylko pozostają na jego powierzchni, więc łatwo da się je zetrzeć ściereczką lub papierowym ręcznikiem. Ich odporność na zabrudzenia też jest całkiem wysoka, co ogranicza częstotliwość prania do minimum. To ważne, ponieważ warstwa ochronna utrzymuje się na tkaninie do kilkudziesięciu prań, po czym stopniowo traci na trwałości. Najczęściej występują w uniwersalnym kolorze białym lub écru, niemniej coraz więcej firm, ze względu na rosnące potrzeby rynku, zaczyna je produkować w innych odcieniach.

 

Dlaczego plamoodporne obrusy to dobre rozwiązanie dla restauracji?

 

Plamoodporne obrusy do restauracji docenia się zwłaszcza za to, że:

 

  • są wygodne w użytkowaniu – korzystając z nich, ogranicza się zakres prac do minimum. Obrusy wystarczy zmienić raz na jakiś czas, żeby je odświeżyć. Z ich praniem nie ma najmniejszego problemu. Przeważnie nie wymagają prasowania.
  • dłużej zachowują nienaganny wygląd – tradycyjne obrusy szybko ulegają zaplamieniom, więc nieraz nawet kilka razy w ciągu dnia trzeba kłaść na stołach świeże. Tymczasem z plamoodpornych obrusów wystarczy zetrzeć rozlany płyn, a znów prezentują się nieskazitelnie. Efekt? W kilka sekund stolik jest gotowy na przyjście kolejnych gości.
  • zapewniają oszczędności – z powodu rzadszych prań plamoodporne obrusy obniżają koszty prowadzenia restauracji, na czym zależy każdemu właścicielowi.

 

Oczywiście w asortymencie firmy Mabotex znajdują się obrusy plamoodporne w kilku wersjach kolorystycznych, zatem w przypadku chęci ich zakupu zapraszamy do kontaktu.

Plamoodporne obrusy Mabotex

Kontakt

Mabotex s.c.
ul. Krakowska 146
32-652 Bulowice

tel: +48 503 wyświetl numer
tel: +48 604 wyświetl numer
tel: +48 33 wyświetl numer

Przykładowe realizacje

Nasze realizacje (PDF) »

Końcówki serii – okazje

Chcesz zaoszczędzić?

Dowiedz się więcej »

Masz pytanie?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

firma godna zaufania