Szyjemy dla najlepszych hoteli i restauracji!

Pościel do hoteli i pensjonatów

pościel hotelowaKonkurencja na rynku usług hotelowych jest bardzo silna, a klienci zwracają uwagę na najmniejsze detale. Dlatego właściciele hoteli i pensjonatów powinni dopieścić swą ofertę w najdrobniejszych szczegółach.

Kluczową kwestią jest atmosfera pomieszczenia. Tutaj liczy się pierwsze wrażenie i niedopuszczalne są jakiekolwiek uchybienia w kwestii czystości. To samo dotyczy pościeli hotelowej czy ręczników które powinny być świeże i zmieniane każdego dnia. Te niby nieistotne detale pozwalają budować u gości poczucie troski o ich komfort pobytu w hotelu lub pensjonacie. Dopasujmy komplet pościelowy do stylistyki oferowanego pomieszczenia. Wzorzysta, kolorowa pościel bardzo ożywi oferowany pokój. Klasyczna biel świetnie sprawdzi się dużych i jasnych pomieszczeniach. Najważniejsze jednak by hotelowa pościel zawsze sprawiała wrażenie nowej, używanej po raz pierwszy. Służą temu określone zasady pielęgnacji pościeli hotelowej, a w szczególności jej prania. Wybierając usługi określonej pralni, powinniśmy mieć pewność co do przestrzegania zasad czyszczenia określonych przez producenta pościeli. Ich właściwe przestrzeganie sprawi, że nasza pościel będzie długo sprawiała wrażenie nowej.

Gdzie zamówić pościel do hoteli i pensjonatów ?

Oferta producentów tekstyliów hotelowych jest bardzo zróżnicowana. My, jako Mabotex postawiliśmy na kompleksowość naszej oferty. Obejmuje ona pełną konfekcję łazienkową, czyli ręczniki, dywaniki, szlafroki, pantofle oraz liczne akcesoria. Dla naszych klientów proponujemy zarówno kolekcję ekskluzywną jak i tą standardową, która jest bardziej przystępna cenowo. Nie sposób również nie wspomnieć o naszej flagowej ofercie pościeli do hoteli i pensjonatów. Wykonujemy je z tkanin odpornych na odbarwienia, kurczenie w praniu, które są odpowiednio elastyczne. Dlatego nasze produkty są miękkie, wygodne i przyjemne w dotyku przez cały okres użytkowania.
Kolorystyka to kolejny silny atut naszych produktów. Nasi klienci mogą zdecydować się na ubranie pościeli zarówno w poszwy białe, np. kolekcja Caspian jak i te wzorzyste – kolekcja Tasman KTK. Warto wspomnieć o naszych poduszkach, które podobnie jak kołdry są indywidualnie dostępne oraz nie tracą swych walorów przez cały okres użytkowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na pościel hotelową.

 

Kontakt

Mabotex s.c.
ul. Krakowska 146
32-652 Bulowice

tel: +48 503 wyświetl numer
tel: +48 604 wyświetl numer
tel: +48 33 wyświetl numer

Przykładowe realizacje

Nasze realizacje (PDF) »

Końcówki serii – okazje

Chcesz zaoszczędzić?

Dowiedz się więcej »

Masz pytanie?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

firma godna zaufania