Szyjemy dla najlepszych hoteli i restauracji!

Luksusowe i eleganckie tekstylia hotelowe

Diabeł tkwi w szczegółach. Twoi goście oczekują wygody i luksusu. Komfortowe wnętrze ma zapewnić im odpoczynek
i wytchnienie. Jako dobry gospodarz, jeszcze nim gość przekroczy progi Twojego hotelu, wiesz czego potrzebuje
i wyprzedzasz jego oczekiwania. W pokoju czeka na gościa miękkie, elegancko zasłane łóżko, w łazience puszysty ręcznik
i płaszcz kąpielowy. Wiesz jak istotne są detale i to często one decydują o ostatecznej ocenie miejsce i przekazaniu rekomendacji znajomym. Pamiętaj, dobre wrażenie możesz wywrzeć tylko raz. Nie zmarnuj szansy!

Na dobry sen

Wiele osób odwiedzając hotel lub pensjonat odczuwa dyskomfort związany z nocą spędzoną nie we własnym łóżku. Goście szczególną uwagę zwracają na czystą i świeżą pościel, która zwiększa ich poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zadbaj o wysokiej jakości pościel i poszewki, które zagwarantują Twoim klientom spokojny i wygodny sen.
Pościel wykonana z wysokiej jakości tworzyw, odporna jest na wielokrotne pranie i wysokie temperatury, dzięki czemu przez długi czas zachowuje swoje właściwości i estetyczny wygląd. Postaw na jednolite, jasne poszewki – jasny kolor wzmaga wrażenie czystości, schludności i przestronności wnętrza, a jednolity wzór ułatwia kompletowanie zestawów, tym samym usprawnia i przyspiesza pracę personelu. Kompletując pościel i poszwy, nie zapomnij o ochraniaczu na materac, który przedłuży jego żywotność, a gościom zagwarantuje higieniczny sen i wypoczynek.

Dla relaksu

Aby lepiej zrozumieć klientów, postaw się w ich sytuacji. Spróbuj spojrzeć na swój hotel, pensjonat oczyma odwiedzającego Cię gościa. Czego oczekujesz po dniu pełnym wrażeń, wracając do hotelowego pokoju? Nic tak nie relaksuje po ciężkim dniu pracy czy intensywnego zwiedzania, jak ciepła kąpiel. Doceniasz to zwłaszcza w obcym mieście, z dala od domu. Wychodzisz spod gorącego prysznica, stopami stąpasz po miękkim, ciepłym dywaniku łazienkowym, sięgasz po puszysty, chłonny ręcznik kąpielowy, otulasz się kąpielowym płaszczem. Już wiesz czego oczekują Twoi klienci?
Zadbaj, by niczego nie zabrakło Twoim gościom. Zamów ręczniki hotelowe najwyższej jakości – odporne na wielokrotne pranie, o wysokim parametrze chłonności. Szlafroki hotelowe powinny znaleźć się nie tylko na wyposażeniu każdej łazienki, ale także być do dyspozycji gości w hotelowej saunie i basenie.

Podaruj im luksus

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego goście odwiedzają Twój hotel? Jaka jest ich motywacja. Prawdopodobnie wyróżnisz głównie dwie grupy – klientów, którzy przyjeżdżają w celach biznesowych oraz tych, którzy podróżują, by wypocząć, pozwiedzać okoliczne atrakcje. Nie ważne, jaki jest główny cel ich pobytu, każdy z nich marzy o odrobinie luksusu. Miejscu, w którym będzie mógł poczuć się wyjątkowo, gdzie nie będzie musiał troszczyć się o tak prozaiczne rzeczy jak czysty, świeży ręcznik i starannie zasłane, wygodne łóżko. Podaruj swoim gościom odrobinę luksusu. Eleganckie, stylizowane posłanie łóżka, wysokiej jakości pościel, puszyste ręczniki, wygodne płaszcze kąpielowe – te, zdawałoby się mało istotne detale, znacznie zwiększą satysfakcję gości z pobytu w Twoim hotelu. Oferujemy ręczniki i szlafroki hotelowe w wielu wzorach, kolorach. Stawiamy na produkty wysokiej jakości, które wielokrotnie prane i użytkowane, zachowują estetyczny wygląd
i pierwotne właściwości. Tekstylia hotelowe oferowane przez Mabotex to wysoka jakość, trwałość i nowoczesny design.

Zaufali nam

Nasze produkty na życzenie klienta, sygnujemy wybranym logo. Logotyp na tekstyliach zamieszczamy w formie haftu bądź subtelnej wszywki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysoką jakość naszych usług i materiałów docenili, m.in.:
Grand Hotel ***** – Kraków,
Crown Piast Hotel & Park ***** – Kraków,
Radisson Blu Hotel ***** – Kraków,
Hotel Meta **** Resort & Vine Spa – Szczyrk.

Kontakt

Mabotex s.c.
ul. Krakowska 146
32-652 Bulowice

tel: +48 503 wyświetl numer
tel: +48 604 wyświetl numer
tel: +48 33 wyświetl numer

Przykładowe realizacje

Nasze realizacje (PDF) »

Końcówki serii – okazje

Chcesz zaoszczędzić?

Dowiedz się więcej »

Masz pytanie?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

firma godna zaufania